Ieteikt šo lapu draugiem:

Aviobilešu apmaksas veidi

Svarīgi! Ja aviobiļete netiks apmaksāta rezervācijā norādītā laikā, viņa būs automātiski anulēta bez iepriekšēja brīdinājuma. Aviokompānija var mainīt rezervācijas apmaksas laiku, par ko Jums paziņos mūsu ceļojumu konsultanti.


Atkarībā no aviokompānijas un aviobiļetes rezervēšanas noteikumiem Jums var tikt piedāvāti kādi no sekojošiem apmaksas veidiem:

1) Skaidrā naudā

Skaidrā naudā Atlantic Travel birojā Merķeļa ielā 5, darbdienās no plkst. 9 līdz 18.

2) Ar Swedbank internetа banku

Jūs tiksiet automātiski pārsūtīti uz Swedbank internet banku, kur pēc veiksmīgā maksājumā jāuzspiež uz “Atpakaļ pie tirgotāja/pakalpojumu sniedzēja”, lai atgriezteis AvioGids.lv un saņemt rezervācijas apstiprinājumu. Pēc maksājuma pārbaudes Jūs saņemsiet biļei.

3) Ar kredītkartēm VISA, Visa Electron, Master, MasterCard, American Express

Norādiet kredītkartes veidu, numuru un derīguma termiņu. Ja maksājums notikt veiksmīgi, Jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu un pēc maksājuma pārbaudes Jūs saņemsiet biļei.
Neveiksmīgu maksājumu gadījumā Jūs varēsiet mēģināt vēlreiz vai izvēlēties citu apmaksas veidu.

4) Ar bankas pārskaitījumu

Mūsu konsultant sagatavos un nosūtīs Jums rēķinu apmaksai.

Svarīgi! Maksājot par bankas pārskaitījumu, apmaksu mēs varam saņemt 2 dienu laikā. Ja Jūs vēlāties saņemt aviobiļeti ātrāk vai rēķins tiek apmaksāts pēdējā maksājuma termiņa dienā, Jūms ir nepieciešams uzrādīt vai nosūtīt mums bankas maksājuma uzdevumu. Pretējā gadījumā rezervācija automātiski tiek anulēta bez iepriekšēja brīdinājuma.

Jebkuru jautājumu gadījumā zvaniet mums pa tālr. 67220505.

Skatiet vēl: Aviobiļešu rezervācijaApmaksas veidi

Atpakaļ


Ieteikt šo lapu draugiem: