Ieteikt šo lapu draugiem:

Kur meklēt lētas aviobiļetes?

Kur meklēt lētas aviobiļetes?

Ir vairākas vietējas un ārzemju vietnes, kur ir iespējams meklēt aviobiļetes. Par to veidiem, priekšrocībām un trūkumiem lasiet tālāk.

Aviokompānijas mājas lapa – labs variants, ja jūs tieši zināt ar kuru aviokompāniju lidosiet. Labākais piemērs ir www.airbaltic.lv lapa, kur dodas visi, kas vēlās lidot ar airBaltic reisiem.

(+) Visticamāk aviobiļešu cena būs zemāka, kā arī ir iespējams iegūt aviokompānijas speciālās cenas („ķiršu cenas” airBaltic gadījumā).

(-) Nav iespējams salīdzināt citu aviokompāniju lidojumus un savienojumus, kur, iespējams, gan cena, gan komforta līmenis var būt labāki.

(-) Pašiem jārisina jautājumus, kas var rasties reisa izmaiņas vai atcelšanas dēļ – jāzvana aviokompānijai un jāmeklē citus lidojuma variantus.

 

Aviobiļešu meklēšanas lapas – lapas, kas izmantojot pieeju globālajās aviobiļešu sistēmās, apkopo dažādu aviokompāniju piedāvājumus. Šādas lapas māk kombinēt arī sarežģītus lidojumus ar pārsēšanām un piedāvāt izdevīgākus piedāvājumus starp vairākām aviokompānijām.

Šeit kā piemēru var minēt www.aviogids.lv.

(+) Ļauj vienā vietā atrast zemākas cenas no vairākām aviokompānijām, kā arī automātiski tos kombinēt.

(+) Ja to darbu nodrošina tūrisma aģentūra, jums būs pieejams ceļojumu konsultantu atbalsts.

(-) Cenas mēdz būt nedaudz lielakas (papildus servisa un atbalsta dēļ) nekā iegādājoties to pašu lidojumu aviokompāniju lapā.

 

Lidojumu meta-meklētāju lapas, kas savāc un apkopo piedāvājumus no citām aviobiļešu rezervēšanas lapām vai aviokompāniju lapām un ļauj tos salīdzināt. Paša rezervēšana un maksāšana notiek ārpus meta-meklētājiem.

Populārākais piemērs var būt www.skyscanner.net vietne.

(+) Ļauj vienā vietā atrast zemākas cenas no vairākām aviobiļešu lapām.

(-) Līdz ar to, ka tiek apkopoti vairāki resursi, galvenokārt ārzemju, drošības un pēcpirkuma atbalsta jautājumi var radīt problēmas.

(-) Cenas uzrādītas meta-meklētāja lapā ne vienmēr būs galējas.

 

Tūrisma aģentūrā – ja jums nav laika vai vēlēšanās meklēt aviobiļeti pašiem, var vērsties tūrismā aģentūrā, kur profesionālie ceļojumu konsultanti palīdzēs to atrast.

(+) Jums tiks nodrošināts profesionālais atbalsts. Ja aviokompānija atcels lidojumu, vai kādu citu sarežģījumu dēļ, jums piezvanīs un palīdzēs risināt jebkuru problēmu.

(+) Ceļojumu konsultantiem ir pieredze, zināšanas, kā arī tehnoloģijas, kas ļauj atrasts piemērotu piedāvājumu, ne tikai cenu, bet arī komforta un drošības ziņā.

(-) Aviobiļete izmaksās nedaudz vairāk nekā meklējot pašiem.

 

Grūti pateikt, ka kāds no minētājiem variantiem ir labāk. Visiem ir savi plusi un mīnusi, bet no savas puses varam ieteikt tikai mēģināt - tad sapratīsiet kas īsti der tieši jums. 

08.11.2012

Atpakaļ | Lasiet vēl: