Ieteikt šo lapu draugiem:

Reģistrācija pie reģistrēšanas galdiem lidostā

Jums vajadzīgs reģistrēšanas galdiņa numurs ar aviokompānijas nosaukumu un reisa numuru. Sekojoši Jūsu dati tiks uzradīti uz informatīviem monitoriem lidostā.

Katrai aviokompānijai ir savi noteikumi par reģistrācijas laika sākumu un pārtraukšanu, parasti uz regulāriem lidojumiem var piereģistrēties visas dienas garumā.

Regulārajiem lidojumiem parasti var piereģistrēties visu dienu. Oficiālais reģistrācijas sākums ir 2 stundas pirms izlidošanas, atsevišķos gadījumos 1,5 – 1 stundas pirms izlidošanas. Reģistrācija parasti beidzas 30 - 40 minūtes pirms izlidošanas (reģistrācija uz reisiem Telaviva, Kanada, ASV beidzas 60 minūtes pirms izlidošanas)

Pēc reģistrācijas laika beigām pasažieriem, kuri nokavēja ierašanos, tiks atteikts lidojums uz doto reisu. Ja jūs vēlāties iegādāties papildus aviokompānijas pakalpojumus, tad Jūs varat tās apmaksāt arī pie reģistrācijas galdiņiem:

Sakarā ar to, ka vairākas aviokompānijas ieviesa papildus maksu par reģistrēšanos lidostā, lūdzam Jūs iepriekš iepazīties ar reģistrēšanas noteikumiem uz Jūsu izvelēto reisu.

Lai reģistrētos lidostā Jums ir nepieciešams uzrādīt Jūsu personības apliecinošus dokumentus, ceļošanas dokumentus (ja nepieciešams), biļeti (papīra vai elektronisko), bagāžas biļeti (ja pārvadātājā noteikumos netiek paredzēta bezmaksas bagāža pārvadīšana).

Pēc reģistrēšanas Jūs saņemsiet iekāpšanas karti un bagāžas karti (ja Jūs ceļojat ar bagāžu). Ar saņemto kari Jūs varēsiet doties uz pirms lidojuma drošības pārbaudēm un tālāk uz izlidošanas izeju (GATE).

Atpakaļ


Ieteikt šo lapu draugiem: