Ieteikt šo lapu draugiem:

Reģistrācija ar mobilo telefonu

Mūsdienu telefonu un „smartphone” īpašniekiem ar Interneta piekļuvi ir iespēja reģistrēties  uz reisiem izmantojot Mobilo reģistrācijas pakalpojumu.

Reģistrācija ar mobilo telefonu parasti sākas 23-24 stundas pirms izlidošanas, un beidzas 1-2 stundas  pirms izlidošanas.

Lai izmantotu reģistrācijas pakalpojumus ar mobilo telefonu, sekojiet instrukcijai:

  1. ievadiet telefona pārlūkprogrammā aviokompānijas mājās lapas adresi vai mobilas versijas mājas lapas nosaukumu;
  2. izvēlieties izvēlnē: Reģistrācija (Check-in);
  3. iepazīstieties ar mobilās reģistrācijas noteikumiem, jo citiem aviokompānijas reisiem mobilā reģistrācija nav pieejama;
  4. ievadiet  prasītos datus, kuri atrodami Jūsu elektroniskajā biļetē;
  5. izvelieties sēdvietu.

 Jūs varat saņemt savu Mobilo iekāpšanas karti kāda no piedāvātajiem veidiem:

Iekāpšanas kartē tiks uzrādīts 2D kods: Jūsu vārds, reisa numurs un citi dati. Saņemtā bilde uz telefona displeja ir Jūsu iekāpšanas karte!

Jums jāuzrāda  iekāpšanas karte uz telefona displeja lidostas darbiniekiem,  kad nodosiet bagāžu, tāpat izejot drošības kontroli un pirms iekāpšanas lidmašīnā.

Jā pēc aviokompānijas/ lidojuma noteikumiem tiek prasīta iekāpšanas kartes izdruka, jūs varat izmantot reģistrācijas automātus.

Ja Jums rodas problēmas ar mobilās iekāpšanas kartes saņemšanu, Jūs variet saņemt iekāpšanas karti izmantojot  pašapkalpošanās „check-in” automātu, vai arī doties pie aviokompānijas reģistrēšanas galdiem lidostā. Šie alternatīvie varianti attiecas arī uz gadījumiem, ja Jūsu telefons ir izlādējies vai mobilā iekāpšanas karte nav pieejama.


Bagāža

Ja Jūs ceļojiet tikai ar rokas bagāžu, tad pēc reģistrācijas nekavējoties varat doties uz drošības kontroli. Reģistrētā bagāža jānodod pie atsevišķiem bagāžas nodošanas galdiem „Drop-off”.

 

Ierobežojumi

Mobilās reģistrācijas pakalpojumus nevar izmantot:

Vairāk informāciju par mobilās reģistrācijas izmantošanas ierobežojumiem skatieties aviokompāniju mājās lapā.

Atpakaļ


Ieteikt šo lapu draugiem: