Ieteikt šo lapu draugiem:

Reģistrācija pašreģistrēšanās automātā

Reģistrācija pašreģistrēšanās automātā

Atrodoties lidostā Jūs varat patstāvīgi piereģistrēties uz reisu pašreģistrēšanas automātā.

Jums vajadzētu izvēlēties to aviokompānijas pašreģistrēšanās automātu, ar kuru Jūs ceļojat. Lai identificētu Jūsu rezervāciju izmantojiet elektronisko maksājumu karti vai aviokompānijas lojalitātes programmas karti (karte ar magnētisko svītru elektronisko datu nolasīšanai), vai arī mehāniski ievadot prasītos datus.

Sekojot instrukcijai uz automāta displeja Jums būs jāievada rezervācijas numurs (Booking code, Confirmation code vai Reservation number), uzvārds, jāizvēlas sēdvieta un jāsagaida, kad būs gatava Jūsu iekāpšanas karte drukāšanai.

Izdrukātā iekāpšanas karte Jums būs jāuzrāda, kad nodosiet bagāžu, pie drošības pārbaudes un iekāpjot lidmašīnā.

Ceļojot tikai ar rokas bagāžu piereģistrējoties pašreģistrēšanas automātā Jūs varat nekavējoties doties uz drošības pārbaudi, un tad uz iekāpšanu lidmašīnā.

Ja Jūs ceļojat ar bagāžu, tad pēc reģistrēšanas automātā nododiet to bez rindas pie bagāžas nodošanas galdiem „Drop off“ vai “Baggage drop off “. Nodot bagāžu Jūs varat ne vēlāk kā līdz reģistrācijas laika beigšanai. Vairākās Eiropas lidostās jau ir pieejami pašreģistrēšanās automāti ar bagāžas reģistrēšanas funkciju.

Izņēmumi: pasažieriem, kas ceļo ar bērniem līdz divu gadu vecumam un/ vai ar mājdzīvniekiem, pašreģistrācija automātā nav iespējama. Ceļošanas dokumentu kontroles noteikumi arī var ierobežot pašreģistrācijas iespējas.  

Jā Jūs izlidojat no lidostas Rīga, Jums ir iespēja pašreģistrēties automātos uz sekojošo aviokompāniju reisiem: airBaltic, Lufthansa, Finnair, Czech airlines.

Lidostā Maskavā jums ir iespēja pašreģistrēties automātos uz sekojošo aviokompāniju reisiem: Aeroflot, Alitalia, Adria Airways, Bulgaria Air, Cyprus Airways, Czech Airlines, China Southern, Finnair, Lot, SAS un MIAT.

Atpakaļ


Ieteikt šo lapu draugiem: