Ieteikt šo lapu draugiem:

Vakara reģistrācija

Lidostā var noformēt reģistrāciju iepriekšējās dienas vakarā pirms nākamās dienas lidojuma.

Reģistrācija iepriekšējās dienas vakarā Jums palīdzēs ietaupīt laiku izlidošanas dienā. Jebkurš ir sastapies ar situāciju, kad izlidojuma dienā ar smagām ceļošanas somām esat piespiesti staigāt pa pilsētas iemīļotākajām ieliņām, veikaliem meklējot radiniekiem suvenīrus un izrēķināt laiku, cikos Jums jāierodas lidostā, lai paspētu noformēt visas pirms izlidošanas formalitātes.

Jā Jūs esat ceļotājs, vakara reģistrācija ir nepieciešama tieši Jums, jo:

Vakara reģistrācija tiek veikta lidostas reģistrēšanas sektorā pie galdiem „Vakara reģistrācija” vai pie Jūsu aviokompānijas galdiem. Turpat var nodot arī bagāžu. Jums jāuzrāda biļete un ceļošanas dokuments. Pēc reģistrācijas Jūs saņemsiet iekāpšanas karti, ar kuru nākamajā dienā laicīgi ierodoties lidostā, Jūs nekavējoties varat doties uz drošības pārbaudēm un tālāk uz izlidošanas izeju (GATE).

Ja Jūs ceļojat ar ģimeni, viens ģimenes loceklis var veikt reģistrāciju pirms izlidojuma dienas un nodot visas ģimenes bagāžu, ja tiks uzradīti visi ģimenes locekļu ceļošanas dokumenti, biļetes un personīgie ceļošanas dokumenti.

Parasti, vakara reģistrācijas lidostās sākas 17:00.

Tā kā ir dažādas aviokompānijas un lidostas tām ir atšķirīgi noteikumi un tehniskās iespējas, tādēļ rekomendējam Jums iepriekš painteresēties par esošiem pakalpojumiem pie aviokompānijas pārstāvjiem vai lidostā no kuras izlidojat.

Lidostā Rīga ir pieejama vakara reģistrācija tikai „airBaltic” pasažieriem. Vakara reģistrācija uz reisiem kas izlido nākamajā dienā sakas 19:00 un beidzas 22:00.

Atpakaļ


Ieteikt šo lapu draugiem: